TMK105BJ104KP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK105BJ104KP-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.1UF 25V X5R 0402
Φύλλα δεδομένων: TMK105BJ104KP-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMK105BJ104KP-F Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 0.1UF 25V X5R 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1822949 pcs Φύλλο δεδομένων TMK105BJ104KP-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.026" (0.65mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα RM TMK105 BJ104KP-F
TMK105BJ104KPF
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)
χωρητικότητα 0.1µF εφαρμογές SMPS Filtering