TMK105BJ103MVHF
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK105BJ103MVHF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 25V X5R 0402
Φύλλα δεδομένων: 1.TMK105BJ103MVHF.pdf2.TMK105BJ103MVHF.pdf3.TMK105BJ103MVHF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMK105BJ103MVHF Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 10000PF 25V X5R 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.022" (0.55mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα RM TMK105 BJ103MVHF
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10000pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)
χωρητικότητα 10000pF εφαρμογές Automotive, SMPS Filtering