TMK105B7473MV-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK105B7473MV-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.047UF 25V X7R 0402
Φύλλα δεδομένων: TMK105B7473MV-F.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMK105B7473MV-F Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 0.047UF 25V X7R 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6370135 pcs Φύλλο δεδομένων TMK105B7473MV-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.026" (0.65mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα RM TMK105 B7473MV-F
TMK105B7473MVF
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.047µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
χωρητικότητα 0.047µF εφαρμογές SMPS Filtering