TMK105B7472KV-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK105B7472KV-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 4700PF 25V X7R 0402
Φύλλα δεδομένων: 1.TMK105B7472KV-F.pdf2.TMK105B7472KV-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
20000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMK105B7472KV-F Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 4700PF 25V X7R 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13268660 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TMK105B7472KV-F.pdf2.TMK105B7472KV-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή 4700pF
Πάχος (Max) X7R Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά M
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ακροαματικότητα - Πόλωση 0402 (1005 Metric)
Άλλα ονόματα 587-1222-2
RM TMK105 B7472KV-F
TMK105B7472KVF
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή TMK105B7472KV-F
μόλυβδος Style 0.022" (0.55mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 4700pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10%