TMJ325KB7106KMHP
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMJ325KB7106KMHP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10UF 25V X7R 1210
Φύλλα δεδομένων: 1.TMJ325KB7106KMHP.pdf2.TMJ325KB7106KMHP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMJ325KB7106KMHP Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 10UF 25V X7R 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 124225 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TMJ325KB7106KMHP.pdf2.TMJ325KB7106KMHP.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.110" (2.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα 587-5591-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
χωρητικότητα 10µF εφαρμογές Automotive, SMPS Filtering, Boardflex Sensitive