TMJ325AB7475MMHP
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMJ325AB7475MMHP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 4.7UF 25V X7R 1210
Φύλλα δεδομένων: 1.TMJ325AB7475MMHP.pdf2.TMJ325AB7475MMHP.pdf3.TMJ325AB7475MMHP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TMJ325AB7475MMHP Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 4.7UF 25V X7R 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.110" (2.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα CE TMJ325AB7475MMHP
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
χωρητικότητα 4.7µF εφαρμογές Automotive, Boardflex Sensitive