PAS1230LN2R7166
Taiyo YudenTaiyo Yuden
PAS1230LN2R7166 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP PAS 2.7V 16F
Φύλλα δεδομένων: 1.PAS1230LN2R7166.pdf2.PAS1230LN2R7166.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PAS1230LN2R7166 Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP PAS 2.7V 16F Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 32436 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PAS1230LN2R7166.pdf2.PAS1230LN2R7166.pdf
Τάση - Ονομαστική 2.7V Ανοχή ±20%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm)
Σειρά PAS Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 587-6189
CP PAS1230LN2R7166
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 50 mOhm @ 1kHz Λεπτομερής περιγραφή 16F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can 50 mOhm @ 1kHz
χωρητικότητα 16F