PAS1220LA3R0905
Taiyo YudenTaiyo Yuden
PAS1220LA3R0905 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP 9F 20% 3V THROUGH HOLE
Φύλλα δεδομένων: 1.PAS1220LA3R0905.pdf2.PAS1220LA3R0905.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PAS1220LA3R0905 Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP 9F 20% 3V THROUGH HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 40093 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PAS1220LA3R0905.pdf2.PAS1220LA3R0905.pdf
Τάση - Ονομαστική 3V Ανοχή ±20%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm)
Σειρά LA Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 587-2022
CP PAS1220LA3R0905
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 60°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 200 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 9F (EDLC) Supercapacitor 3V Radial, Can 200 mOhm χωρητικότητα 9F