NRS5024T4R7MMGJ
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.7UH 2A 55 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.NRS5024T4R7MMGJ.pdf2.NRS5024T4R7MMGJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NRS5024T4R7MMGJ Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 2A 55 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 358791 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NRS5024T4R7MMGJ.pdf2.NRS5024T4R7MMGJ.pdf
Τάσης - Ανάλυση 5050 Χρήση Shielded
Τύπος Wirewound Μέγεθος / Διαστάσεις 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Σειρά NRS Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ακροαματικότητα - Πόλωση Nonstandard
Άλλα ονόματα LM NRS5024T 4R7MMGJ Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 120°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή NRS5024T4R7MMGJ
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.094" (2.40mm) Τύπος υλικού 4.7µH
Συχνότητα - Test 37MHz Συχνότητα - Αυτο Resonant 55 mOhm Max
Διευρυμένη περιγραφή 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 2A 55 mOhm Max Nonstandard ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Χρόνος καθυστέρησης 100kHz Αντίσταση DC (DCR) 2.7A
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Τρέχουσες - Κορεσμός Ferrite
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NRS5030T150MMGJ
NRS5030T150MMGJ
Περιγραφή: FIXED IND 15UH 1.4A 125 MOHM SMD
Σε απόθεμα: 245667 pcs
Κατεβάστε: NRS5030T150MMGJ.pdf
RFQ
NRS5024T4R7MMGJV
NRS5024T4R7MMGJV
Περιγραφή: INDUCTOR SMD POWER, 4.7 UH20 %,