NRS5024T330MMGJ
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 33UH 630MA 370 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.NRS5024T330MMGJ.pdf2.NRS5024T330MMGJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NRS5024T330MMGJ Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 33UH 630MA 370 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 430444 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NRS5024T330MMGJ.pdf2.NRS5024T330MMGJ.pdf
Τάσης - Ανάλυση 5050 Χρήση Shielded
Τύπος Wirewound Μέγεθος / Διαστάσεις 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Σειρά NRS Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ακροαματικότητα - Πόλωση Nonstandard
Άλλα ονόματα LM NRS5024T 330MMGJ Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 120°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή NRS5024T330MMGJ
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.094" (2.40mm) Τύπος υλικού 33µH
Συχνότητα - Test 11MHz Συχνότητα - Αυτο Resonant 370 mOhm Max
Διευρυμένη περιγραφή 33µH Shielded Wirewound Inductor 630mA 370 mOhm Max Nonstandard ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Χρόνος καθυστέρησης 100kHz Αντίσταση DC (DCR) 1A
τρέχουσα Αξιολόγηση 630mA Τρέχουσες - Κορεσμός Ferrite