NRS5012T6R8MMGF
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS5012T6R8MMGF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 6.8UH 1.1A 312 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.NRS5012T6R8MMGF.pdf2.NRS5012T6R8MMGF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NRS5012T6R8MMGF Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 1.1A 312 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 401602 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NRS5012T6R8MMGF.pdf2.NRS5012T6R8MMGF.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
θωράκιση Shielded Σειρά NR, S Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2005 (5012 Metric)
Αλλα ονόματα 587-2555-2
LM NRS5012T 6R8MMGF
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 6.8µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 36MHz Λεπτομερής περιγραφή 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 312 mOhm Max 2005 (5012 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 312 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.1A
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.7A