NRS5012T4R7MMGF
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS5012T4R7MMGF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.7UH 1.4A 216 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.NRS5012T4R7MMGF.pdf2.NRS5012T4R7MMGF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NRS5012T4R7MMGF Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 1.4A 216 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 308864 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NRS5012T4R7MMGF.pdf2.NRS5012T4R7MMGF.pdf
Τάσης - Ανάλυση - Χρήση Shielded
Τύπος Wirewound Μέγεθος / Διαστάσεις 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Σειρά NRS Κατάσταση RoHS Digi-Reel®
Ακροαματικότητα - Πόλωση 2005 (5012 Metric)
Άλλα ονόματα 587-2554-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή NRS5012T4R7MMGF
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm) Τύπος υλικού 4.7µH
Συχνότητα - Test 40MHz Συχνότητα - Αυτο Resonant 216 mOhm Max
Διευρυμένη περιγραφή 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 1.4A 216 mOhm Max 2005 (5012 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Χρόνος καθυστέρησης 100kHz Αντίσταση DC (DCR) 2.2A
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.4A Τρέχουσες - Κορεσμός Ferrite