NRS5010T6R8MMGFV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS5010T6R8MMGFV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 6.8UH 1A 222 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.NRS5010T6R8MMGFV.pdf2.NRS5010T6R8MMGFV.pdf3.NRS5010T6R8MMGFV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NRS5010T6R8MMGFV Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 1A 222 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
θωράκιση Shielded Σειρά NR, S Type
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα LM NRS5010T 6R8MMGFV Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 6.8µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 33MHz Λεπτομερής περιγραφή 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 1A 222 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 222 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1A
Τρέχουσες - Κορεσμός 1A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NRS5010T3R3MMGF
NRS5010T3R3MMGF
Κατασκευαστές: Taiyo Yuden
Περιγραφή: INDUCTOR SMD POWER, 3.3 UH20 %,
Σε απόθεμα: 311500 pcs
Κατεβάστε: NRS5010T3R3MMGF.pdf
RFQ
NRS5010T6R8MMGF
NRS5010T6R8MMGF
Περιγραφή: INDUCTOR SMD POWER, 6.8 UH20 %,