NRS5010T4R7MMGFV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS5010T4R7MMGFV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.7UH 1.15A 174 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.NRS5010T4R7MMGFV.pdf2.NRS5010T4R7MMGFV.pdf3.NRS5010T4R7MMGFV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NRS5010T4R7MMGFV Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 1.15A 174 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
θωράκιση Shielded Σειρά NR, S Type
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 587-3583-2
LM NRS5010T 4R7MMGFV
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 4.7µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 37MHz Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 1.15A 174 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 174 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.15A
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.2A