NP04SZB100M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NP04SZB100M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 10UH 1.2A 130 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: NP04SZB100M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NP04SZB100M
Αριθμός εξαρτήματος NP04SZB100M Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 10UH 1.2A 130 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5184 pcs Φύλλο δεδομένων NP04SZB100M.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά N, P Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 587-1681-2
NP04SZB100M-ND
NPO4SZB100M
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 10µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 15MHz
Λεπτομερής περιγραφή 10µH Shielded Inductor 1.2A 130 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 130 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.2A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.3A