NP04SB3R3N
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NP04SB3R3N Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.3UH 2.6A 36 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: NP04SB3R3N.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NP04SB3R3N
Αριθμός εξαρτήματος NP04SB3R3N Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 2.6A 36 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5911 pcs Φύλλο δεδομένων NP04SB3R3N.pdf
Τύπος - Ανοχή ±30%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά N, P Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα LM NP04S B3R3N
NPO4SB3R3N
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 3.3µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 40MHz
Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Shielded Inductor 2.6A 36 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 36 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.6A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.3A