MDPK5050T3R3MM
Taiyo YudenTaiyo Yuden
MDPK5050T3R3MM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.3UH 2.9A 86 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.MDPK5050T3R3MM.pdf2.MDPK5050T3R3MM.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDPK5050T3R3MM Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 2.9A 86 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 211247 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MDPK5050T3R3MM.pdf2.MDPK5050T3R3MM.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MCOIL™, MD
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 587-4304-2
LM MDPK5050T3R3MM
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Metal Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz
Επαγωγή 3.3µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.055" (1.40mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 2.9A 86 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 86 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 2.9A
Τρέχουσες - Κορεσμός 3.8A