MDPK5050T1R0MM
Taiyo YudenTaiyo Yuden
MDPK5050T1R0MM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1UH 4.3A 40 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.MDPK5050T1R0MM.pdf2.MDPK5050T1R0MM.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDPK5050T1R0MM Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 1UH 4.3A 40 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 127914 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MDPK5050T1R0MM.pdf2.MDPK5050T1R0MM.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MCOIL™, MD
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 587-4302-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Metal Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz
Επαγωγή 1µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.055" (1.40mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 1µH Shielded Wirewound Inductor 4.3A 40 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 40 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 4.3A
Τρέχουσες - Κορεσμός 8.5A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MDPL 0 S BTN 40
MDPL 0 S BTN 40
Κατασκευαστές: C&K
Περιγραφή: SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 100V
Σε απόθεμα: 5417 pcs
Κατεβάστε: MDPL 0 S BTN 40.pdf
RFQ
MDPK5050T6R8MM
MDPK5050T6R8MM
Κατασκευαστές: Taiyo Yuden
Περιγραφή: FIXED IND 6.8UH 2.2A 138 MOHM
Σε απόθεμα: 227198 pcs
Κατεβάστε: MDPK5050T6R8MM.pdf
RFQ
MDPGLFS
MDPGLFS
Κατασκευαστές: C&K
Περιγραφή: SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 100V
Κατεβάστε: MDPGLFS.pdf
MDPK5050T2R2MM
MDPK5050T2R2MM
Περιγραφή: FIXED IND 2.2UH 3.6A 55 MOHM SMD
Κατεβάστε: MDPK5050T2R2MM.pdf
MDPC2ARA
MDPC2ARA
Κατασκευαστές: Conxall / Switchcraft
Περιγραφή: CONN JACK MONO 2.46MM R/A
Κατεβάστε: MDPC2ARA.pdf
MDPK5050T4R7MM
MDPK5050T4R7MM
Περιγραφή: FIXED IND 4.7UH 2.5A 102 MOHM
Κατεβάστε: MDPK5050T4R7MM.pdf
MDPGSGLFS
MDPGSGLFS
Κατεβάστε: MDPGSGLFS.pdf
MDP21RA
MDP21RA
Κατεβάστε: MDP21RA.pdf
MDPL 1 S 50 BTN 40
MDPL 1 S 50 BTN 40
Κατεβάστε: MDPL 1 S 50 BTN 40.pdf
MDPK5050T100MM
MDPK5050T100MM
Περιγραφή: FIXED IND 10UH 1.7A 225 MOHM SMD
Κατεβάστε: MDPK5050T100MM.pdf
MDPC2A
MDPC2A
Περιγραφή: CONN JACK MONO 2.46MM PCB
Κατεβάστε: MDPC2A.pdf
MDPK5050T3R3MM
MDPK5050T3R3MM
Περιγραφή: FIXED IND 3.3UH 2.9A 86 MOHM SMD
Κατεβάστε: MDPK5050T3R3MM.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών