LHL08NB331K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LHL08NB331K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 440MA 970 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.LHL08NB331K.pdf2.LHL08NB331K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LHL08NB331K
Αριθμός εξαρτήματος LHL08NB331K Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 330UH 440MA 970 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 328651 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LHL08NB331K.pdf2.LHL08NB331K.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.354" Dia (9.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LH, L Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 25 @ 796kHz
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα LH LH L 08NB331K Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 796kHz
Επαγωγή 330µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.374" (9.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 3.2MHz Λεπτομερής περιγραφή 330µH Unshielded Inductor 440mA 970 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 970 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 440mA