LHL08NB2R2M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LHL08NB2R2M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 4.1A 17 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1.LHL08NB2R2M.pdf2.LHL08NB2R2M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LHL08NB2R2M
Αριθμός εξαρτήματος LHL08NB2R2M Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 4.1A 17 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 323426 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LHL08NB2R2M.pdf2.LHL08NB2R2M.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.354" Dia (9.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LH, L Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 40 @ 7.96MHz
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα LH LH L 08NB2R2M Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.374" (9.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 56MHz Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Inductor 4.1A 17 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 17 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 4.1A