LEM2520TR82J
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 820NH 260MA 1 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LEM2520TR82J
Αριθμός εξαρτήματος LEM2520TR82J Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 820NH 260MA 1 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4914 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος Wirewound Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008 (2520 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LE, M Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 30 @ 25.2MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1008 (2520 Metric)
Αλλα ονόματα LE LEM 2520T R82J Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25.2MHz Επαγωγή 820nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 250MHz
Λεπτομερής περιγραφή 820nH Unshielded Wirewound Inductor 260mA 1 Ohm Max 1008 (2520 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 1 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 260mA Τρέχουσες - Κορεσμός -