LEM2520TR47K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 470NH 350MA 680 MOHM
Φύλλα δεδομένων: LEM2520TR47K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LEM2520TR47K
Αριθμός εξαρτήματος LEM2520TR47K Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 470NH 350MA 680 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5282 pcs Φύλλο δεδομένων LEM2520TR47K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008 (2520 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LE, M Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 30 @ 25.2MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1008 (2520 Metric)
Αλλα ονόματα LE LEM 2520T R47K Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25.2MHz Επαγωγή 470nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 350MHz
Λεπτομερής περιγραφή 470nH Unshielded Wirewound Inductor 350mA 680 mOhm Max 1008 (2520 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 680 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 350mA Τρέχουσες - Κορεσμός -