LB3218T330M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LB3218T330M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 33UH 215MA 750 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.LB3218T330M.pdf2.LB3218T330M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LB3218T330M
Αριθμός εξαρτήματος LB3218T330M Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 33UH 215MA 750 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1048954 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LB3218T330M.pdf2.LB3218T330M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1207 (3218 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LB
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1207 (3218 Metric)
Αλλα ονόματα LQ LB 3218T330M Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.52MHz
Επαγωγή 33µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 15MHz Λεπτομερής περιγραφή 33µH Unshielded Wirewound Inductor 215mA 750 mOhm 1207 (3218 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 750 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 215mA