LB3218T221K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LB3218T221K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 220UH 80MA 5.4 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.LB3218T221K.pdf2.LB3218T221K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LB3218T221K
Αριθμός εξαρτήματος LB3218T221K Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 220UH 80MA 5.4 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 875466 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LB3218T221K.pdf2.LB3218T221K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1207 (3218 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LB
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 1207 (3218 Metric)
Αλλα ονόματα 587-2039-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 796kHz
Επαγωγή 220µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 5MHz Λεπτομερής περιγραφή 220µH Unshielded Wirewound Inductor 80mA 5.4 Ohm 1207 (3218 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 5.4 Ohm τρέχουσα Αξιολόγηση 80mA