LB2518T330K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LB2518T330K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 33UH 95MA 700 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.LB2518T330K.pdf2.LB2518T330K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LB2518T330K
Αριθμός εξαρτήματος LB2518T330K Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 33UH 95MA 700 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1128005 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LB2518T330K.pdf2.LB2518T330K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1007 (2518 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Αλλα ονόματα 587-2517-2
LB2518T330K-ND
LQ LB 2518T330K
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.52MHz
Επαγωγή 33µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 15MHz Λεπτομερής περιγραφή 33µH Unshielded Wirewound Inductor 95mA 700 mOhm 1007 (2518 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 700 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 95mA
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LB2518T221KV
LB2518T221KV
Κατασκευαστές: Taiyo Yuden
Περιγραφή: FIXED IND 220UH 40MA 5.85 OHM
Σε απόθεμα: 509895 pcs
Κατεβάστε: LB2518T221KV.pdf
RFQ
LB2518T330KV
LB2518T330KV
Περιγραφή: FIXED IND 33UH 95MA 910 MOHM