LB2518T221M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LB2518T221M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 220UH 40MA 4.5 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.LB2518T221M.pdf2.LB2518T221M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LB2518T221M
Αριθμός εξαρτήματος LB2518T221M Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 220UH 40MA 4.5 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1643307 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LB2518T221M.pdf2.LB2518T221M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1007 (2518 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LB
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1007 (2518 Metric)
Αλλα ονόματα 587-5554-2
LB2518T221M-ND
LQ LB 2518T221M
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 796kHz
Επαγωγή 220µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 5.5MHz Λεπτομερής περιγραφή 220µH Unshielded Wirewound Inductor 40mA 4.5 Ohm 1007 (2518 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 4.5 Ohm τρέχουσα Αξιολόγηση 40mA