LAL03TA102K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1MH 40MA 33 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1.LAL03TA102K.pdf2.LAL03TA102K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LAL03TA102K
Αριθμός εξαρτήματος LAL03TA102K Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 1MH 40MA 33 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5854 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LAL03TA102K.pdf2.LAL03TA102K.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.102" Dia x 0.276" L (2.60mm x 7.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LA, L Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 50 @ 796kHz
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα LA LAL 03TA 102K Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 796kHz Επαγωγή 1mH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 1.4MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1mH Unshielded Inductor 40mA 33 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 33 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 40mA Τρέχουσες - Κορεσμός -