LAL03TA101K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100UH 90MA 7 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1.LAL03TA101K.pdf2.LAL03TA101K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LAL03TA101K
Αριθμός εξαρτήματος LAL03TA101K Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 100UH 90MA 7 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5777 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LAL03TA101K.pdf2.LAL03TA101K.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.102" Dia x 0.276" L (2.60mm x 7.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LA, L Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 50 @ 2.52MHz
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα LA LAL 03TA 101K Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.52MHz Επαγωγή 100µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 4.8MHz
Λεπτομερής περιγραφή 100µH Unshielded Inductor 90mA 7 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 7 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 90mA Τρέχουσες - Κορεσμός -