LAL02VA820K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 82UH 46MA 11 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: LAL02VA820K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LAL02VA820K
Αριθμός εξαρτήματος LAL02VA820K Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 82UH 46MA 11 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5467 pcs Φύλλο δεδομένων LAL02VA820K.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.091" Dia x 0.134" L (2.30mm x 3.40mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LA, L Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 40 @ 2.52MHz
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα LA LAL 02VA 820K Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.52MHz Επαγωγή 82µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 9.5MHz
Λεπτομερής περιγραφή 82µH Unshielded Inductor 46mA 11 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 11 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 46mA Τρέχουσες - Κορεσμός -