LAL02VA4R7K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.7UH 190MA 1.7 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: LAL02VA4R7K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LAL02VA4R7K
Αριθμός εξαρτήματος LAL02VA4R7K Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 190MA 1.7 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4331 pcs Φύλλο δεδομένων LAL02VA4R7K.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.091" Dia x 0.134" L (2.30mm x 3.40mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LA, L Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 40 @ 7.96MHz
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα LA LAL 02VA 4R7K Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz Επαγωγή 4.7µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 32MHz
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Unshielded Inductor 190mA 1.7 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 1.7 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 190mA Τρέχουσες - Κορεσμός -