EST1060T3R3NDGA
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EST1060T3R3NDGA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.3UH 6.5A 12MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.EST1060T3R3NDGA.pdf2.EST1060T3R3NDGA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EST1060T3R3NDGA Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 6.5A 12MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 88289 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EST1060T3R3NDGA.pdf2.EST1060T3R3NDGA.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±30%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.398" L x 0.394" W (10.10mm x 10.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά ES
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 587-6052-2
LP EST1060T3R3NDGA
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 3.3µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.248" (6.30mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 43MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 6.5A 12 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 12 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 6.5A Τρέχουσες - Κορεσμός 7A