EST1060T330MDGA
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EST1060T330MDGA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 33UH 2.4A 73MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.EST1060T330MDGA.pdf2.EST1060T330MDGA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EST1060T330MDGA Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 33UH 2.4A 73MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77572 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EST1060T330MDGA.pdf2.EST1060T330MDGA.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.398" L x 0.394" W (10.10mm x 10.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά ES
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 587-6058-2
LP EST1060T330MDGA
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 33µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.248" (6.30mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 9.6MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 33µH Shielded Wirewound Inductor 2.4A 73 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 73 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.4A Τρέχουσες - Κορεσμός 2.4A