EMJ325KB7226KMHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMJ325KB7226KMHT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 22UF 16V X7R 1210
Φύλλα δεδομένων: 1.EMJ325KB7226KMHT.pdf2.EMJ325KB7226KMHT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EMJ325KB7226KMHT Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 22UF 16V X7R 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 99241 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EMJ325KB7226KMHT.pdf2.EMJ325KB7226KMHT.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.110" (2.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα 587-4211-2
CE EMJ325KB7226KMHT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Soft Termination
Λεπτομερής περιγραφή 22µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) χωρητικότητα 22µF