EMJ212CB7475MGHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMJ212CB7475MGHT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 4.7UF 16V X7R 0805
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EMJ212CB7475MGHT Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή CAP CER 4.7UF 16V X7R 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.059" (1.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά M
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα CE EMJ212CB7475MGHT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 4.7µF εφαρμογές Automotive, Boardflex Sensitive