CBC2016T1R0MV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CBC2016T1R0MV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taiyo Yuden
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1UH 1.1A 130 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.CBC2016T1R0MV.pdf2.CBC2016T1R0MV.pdf3.CBC2016T1R0MV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CBC2016T1R0MV
Αριθμός εξαρτήματος CBC2016T1R0MV Κατασκευαστής Taiyo Yuden
Περιγραφή FIXED IND 1UH 1.1A 130 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0806 (2016 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά CB, C Type
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 0806 (2016 Metric)
Αλλα ονόματα 587-3696-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz
Επαγωγή 1µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 100MHz Λεπτομερής περιγραφή 1µH Unshielded Wirewound Inductor 885mA 130 mOhm Max 0806 (2016 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 130 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 885mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.1A