TXETAHSANF-10.000000
TaitienTaitien
TXETAHSANF-10.000000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taitien
Περιγραφή προϊόντος OSC TCXO 10.0000MHZ CLP SW SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.TXETAHSANF-10.000000.pdf2.TXETAHSANF-10.000000.pdf3.TXETAHSANF-10.000000.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TXETAHSANF-10.000000 Κατασκευαστής Taitien
Περιγραφή OSC TCXO 10.0000MHZ CLP SW SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Προμήθεια 2.8 V ~ 3.3 V Τύπος TCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά TX
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή Clipped Sine Wave
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 75°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm)
Λειτουργία - Σταθερότητα συχνότητας ±500ppb
Συχνότητα 10MHz Λεπτομερής περιγραφή 10MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8 V ~ 3.3 V 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 2mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -