TXETADSANF-26.000000
TaitienTaitien
TXETADSANF-26.000000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taitien
Περιγραφή προϊόντος OSC TCXO 26.0000MHZ CLP SW SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.TXETADSANF-26.000000.pdf2.TXETADSANF-26.000000.pdf3.TXETADSANF-26.000000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TXETADSANF-26.000000 Κατασκευαστής Taitien
Περιγραφή OSC TCXO 26.0000MHZ CLP SW SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Προμήθεια 2.8 V ~ 3.3 V Τύπος TCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά TX
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή Clipped Sine Wave
Αλλα ονόματα 1664-1260-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm) Λειτουργία -
Σταθερότητα συχνότητας ±500ppb Συχνότητα 26MHz
Λεπτομερής περιγραφή 26MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8 V ~ 3.3 V 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 2mA