HM79S-105180LFTR13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 18UH 1.58A 80 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: HM79S-105180LFTR13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM79S-105180LFTR13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 18UH 1.58A 80 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4443 pcs Φύλλο δεδομένων HM79S-105180LFTR13.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 18µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 18µH Shielded Inductor 1.58A 80 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 80 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.58A