HM79S-105120LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 12UH 1.94A 70 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: HM79S-105120LFTR13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM79S-105120LFTR13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 12UH 1.94A 70 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5449 pcs Φύλλο δεδομένων HM79S-105120LFTR13.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά HM79S
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 12µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 12µH Shielded Inductor 1.94A 70 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 70 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.94A