HM72E-122R2HLFTR13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 22A 4.2 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: HM72E-122R2HLFTR13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM72E-122R2HLFTR13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 22A 4.2 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77307 pcs Φύλλο δεδομένων HM72E-122R2HLFTR13.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.549" L x 0.512" W (13.95mm x 13.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά HM72E-12
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 987-1679-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 155°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 2.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.256" (6.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Molded Inductor 22A 4.2 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 4.2 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 22A Τρέχουσες - Κορεσμός 24A