HM72E-12100HLFTR13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 10UH 10A 17.2 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: HM72E-12100HLFTR13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM72E-12100HLFTR13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 10UH 10A 17.2 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 54919 pcs Φύλλο δεδομένων HM72E-12100HLFTR13.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.549" L x 0.512" W (13.95mm x 13.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά HM72E-12
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 987-1682-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 155°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 10µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.256" (6.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 10µH Unshielded Molded Inductor 10A 17.2 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 17.2 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 10A Τρέχουσες - Κορεσμός 9A