HM66A-12654R2NLF13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.2UH 7.3A 18 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: HM66A-12654R2NLF13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM66A-12654R2NLF13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 4.2UH 7.3A 18 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4466 pcs Φύλλο δεδομένων HM66A-12654R2NLF13.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±30%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 4.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.272" (6.90mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 4.2µH Shielded Wirewound Inductor 7.3A 18 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 18 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 7.3A