HM66A-12652R0NLF13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2UH 10A 14 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: HM66A-12652R0NLF13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM66A-12652R0NLF13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 2UH 10A 14 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5970 pcs Φύλλο δεδομένων HM66A-12652R0NLF13.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±30%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.272" (6.90mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 2µH Shielded Wirewound Inductor 10A 14 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 14 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 10A