HM66A-0630180NLF13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 18UH 1.05A 101.5 MOHM
Φύλλα δεδομένων: HM66A-0630180NLF13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM66A-0630180NLF13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 18UH 1.05A 101.5 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5570 pcs Φύλλο δεδομένων HM66A-0630180NLF13.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±30%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" L x 0.244" W (6.30mm x 6.20mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 18µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 18µH Shielded Wirewound Inductor 1.05A 101.5 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 101.5 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.05A