HM66A-0630100NLF13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 10UH 1.3A 54 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: HM66A-0630100NLF13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM66A-0630100NLF13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 10UH 1.3A 54 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5640 pcs Φύλλο δεδομένων HM66A-0630100NLF13.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±30%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" L x 0.244" W (6.30mm x 6.20mm)
θωράκιση Shielded Σειρά HM66A
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 10µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 10µH Shielded Wirewound Inductor 1.3A 54 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 54 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.3A