HM66A-03128R2NLF13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 8.2UH 380MA 560 MOHM
Φύλλα δεδομένων: HM66A-03128R2NLF13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM66A-03128R2NLF13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 8.2UH 380MA 560 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5920 pcs Φύλλο δεδομένων HM66A-03128R2NLF13.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±30%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 8.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 380mA 560 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 560 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 380mA