HM66A-03124R7NLF13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.7UH 500MA 312 MOHM
Φύλλα δεδομένων: HM66A-03124R7NLF13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HM66A-03124R7NLF13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 500MA 312 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4004 pcs Φύλλο δεδομένων HM66A-03124R7NLF13.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±30%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 4.7µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 500mA 312 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 312 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA