HA72E-121R5HLFTR13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.5UH 27A 3 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: HA72E-121R5HLFTR13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
800 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HA72E-121R5HLFTR13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 27A 3 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62442 pcs Φύλλο δεδομένων HA72E-121R5HLFTR13.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.549" L x 0.512" W (13.95mm x 13.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά HA72E-12
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 987-1685-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 155°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 1.5µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.256" (6.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 1.5µH Unshielded Molded Inductor 27A 3 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 3 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 27A Τρέχουσες - Κορεσμός 27A