HA72E-121R0HLFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1UH 32A 2 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: HA72E-121R0HLFTR13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HA72E-121R0HLFTR13 Κατασκευαστής TT Electronics
Περιγραφή FIXED IND 1UH 32A 2 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 50331 pcs Φύλλο δεδομένων HA72E-121R0HLFTR13.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.549" L x 0.512" W (13.95mm x 13.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά HA72E-12
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 987-1684-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 155°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 1µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.256" (6.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 1µH Unshielded Molded Inductor 32A 2 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 2 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 32A Τρέχουσες - Κορεσμός 31A