TSSE3U60HRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSSE3U60HRVG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 60V 3A SOD123HE
Φύλλα δεδομένων: TSSE3U60HRVG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TSSE3U60HRVG
Αριθμός εξαρτήματος TSSE3U60HRVG Κατασκευαστής TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 60V 3A SOD123HE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 487673 pcs Φύλλο δεδομένων TSSE3U60HRVG.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 580mV @ 3A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 60V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123HE Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση SOD-123H Αλλα ονόματα TSSE3U60HRVGCT
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 41 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 60V 3A Surface Mount SOD-123HE Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1mA @ 60V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 3A Χωρητικότητα @ VR, F -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TSSEVB
TSSEVB
Κατασκευαστές: N/A
Περιγραφή: BOARD EVALUATION TOUCH SENSING
Σε απόθεμα: 791 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
TSSE3H60 RVG
TSSE3H60 RVG
Σε απόθεμα: 463749 pcs
Κατεβάστε: TSSE3H60 RVG.pdf
RFQ
TSSE3U60 RVG
TSSE3U60 RVG